• DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

    Společnost Mitko s.r.o. se sídlem v Ostravě působí na českém trhu od roku 2014. Od samého začátku se soustředíme především na profesionální servis a kvalitu našich výrobků. Zkušenosti čerpáme také z naší mateřské firmy Mitko Sp. z o.o., která působí na evropském trhu od roku 1989.

    V současnosti jsme předním výrobcem outdoorových reklamních nosičů. Specializujeme se na výrobu reklamních stanů, slunečníků a vlajek. Jsme jednou z mála firem, které se mohou pochlubit komplexní zákaznickou podporou během etapy prodeje, výroby a dopravy.

    Díky vlastní zámečnické dílně jsme nezávislým výrobcem stanových konstrukců a vlajkových stožárů. To má nezanedbatelný vliv na včasnost a nezávislost výroby. Naše krejčovská dílna se specializuje na zpracování silných polyesterových látek, které se používají k výrobě stanů, slunečníků atd. Vlastní digitální tiskárny se specializují na sublimační tisk a zaručují realizaci každé objednávky v termínu a kontrolu tiskařského procesu.

    Naše produkty jsou kontrolovány během každé etapy výroby z kvalitativního hlediska a s ohledem shody s objednávkou. Na všechny produkty se vztahuje záruka. Navíc zajišťujeme komplexní pozáruční servis a technické poradenství našich inženýrů.

    Těšíme se na spolupráci!