Stan Dome je výrobek pro zákazníky, kteří dokáží ocenit originalitu a netuctová řešení. Stan je založen na půdorysu pětiúhelníku a má tvar kopule, což tento stan výrazně odlišuje od standardních zastřešení. Konstrukce stanu Dome je vyrobena z hliníkových profilů s průměrem 43 mm, které se k sobě snadno spojují. Speciální rozpěrky pak vyztužují konstrukci a zaručují její stabilitu, spojování prvků konstrukce nevyžaduje žádné šrouby. Střecha se nasazuje na částečně rozloženou konstrukci, stěny se pak připevňují zipy.

Správně ukotvený a zajištěný stan vydrží nápory větru dosahující rychlosti až 100 km/h a splňuje přísné nároky normy PN-EN 13782:2015-07.

Střecha a stěny jsou vyrobeny ze silné, vodotěsné polyesterové látky. Potisky se zhotovují metodou digitálního tisku, což umožňuje použití libovolné grafiky. Kromě toho je zde nabídka standardních barev látek ve 20 odstínech, z nichž lze vyrobit stan Dome.

Klíčové vlastnosti

STABILITA
Kopulovitá konstrukce vyrobená z hliníkových profilů s průměrem 43 mm zaručuje stabilitu stanu při nárazech větru dosahujících až 100 km/h.
PROSTOR
Volný prostor pod střechou vznikl díky odstranění nůžkové konstrukce a lan, umožňuje tak vložení přídavných reklamních nosičů, např. Roll-up bannerů apod.
BEZPEČNOST
Každý stan obsahuje sadu kotev a napínacích lan. Dostupná jsou také závaží pro zabezpečení stanu na měkkém povrchu.
VELKÁ REKLAMNÍ PLOCHA
Velký povrch stěn umožňuje vystavení reklamy vaší značky nebo produktu. Reklamní potisky jsou realizovány sublimačním tiskem.

Technické údaje

Reklamní stany Dome
rozměr4,7 × 4,5 m5,8 × 5,0 m
počet vstupů56
výška vstupu2,1 m2,1 m
šířka vstupu2,90 m2,90 m
celková výška3,5 m3,5 m
krytá plocha14,5 m222 m2
doba montáže30 minut40 minut
váha bez / s bočnicemi51 / 59 kg69 / 78 kg
transportní rozměr (tašky)
160 x 50 x 40 cm
70 x 50 x 40 cm


160 x 50 x 40 cm
70 x 50 x 40 cm
40 x 26 x 20 cm

Provedení bočnice

Plná bočnice
Plná bočnice
Vstup na zip
Vstup na zip
Okno Panorama
Okno Panorama

V sadě

Konstrukce se střechou
Konstrukce se střechou
Kolíky do nohou stanu a napínací lana se zakroucenými kotvami
Kolíky do nohou stanu a napínací lana se zakroucenými kotvami

Barva opláštění

Do produkcji wykorzystujemy tkaniny odporne na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. W ofercie dostępne są również tkaniny ognioodporne i ze zwiększoną odpornością UV. Poszycie namiotów MITKO zamówić możesz w kolorze wybranym spośród palety 20. podstawowych kolorów tkanin lub w dowolnym kolorze i z dowolną grafiką, dzięki zastosowaniu nadruku cyfrowego.
blackwhitedark graywarm grayecrubeigebrownyelloworangefluor. orangereddark redpurplevioletlight bluebluenavy bluelight greengreendark greencamouflagesublimation
Přenosné LED osvětlení
Voděodolné přenosné osvětlení (krytí IP68), úchyt pomocí suchých zipů, max. doba použití 77 hod (na nejnižší stupeň výkonu). Funkce: 3 stupně výkonu, záblesky, powerbanka k dobíjený mobilu apod. Baterie 10400mAh, doba potřebná k plnému nabití je 8 hod.
Zátěže
Zátěž písková o hmotnosti 27,5 kg je připojená svisle k noze stanu na suchý zip.
Podlaha
Složená z modulů 25x25 cm, vyrobená z tvrzeného PVC. Dostupná v barvách: šedá, zelená, červená, černá, modrá, bílá.
Nábytek
Stoly a židle jsou z oceli ošetřené práškovou barvou a z Polyethylenu.
Bezpečnostní sada
Zabezpečí stan do rychlosti větru až 100 km / h. Sada obsahuje: kotvy o délce 45 cm, kotvící lana, kladivo 4 kg, přípravek pro vytahování kotev.