Plotová pole se ideálně hodí k vyznačení či oddělení daného prostoru. Digitálně potištěné bannery dodávají plotovým polím reklamní funkci. Produkt ocení sportovní týmy pro vyznačení servisní zóny, zóny pořadatelů, pro vyznačení míst obzvláště atraktivních pro účastníky akce apod. Moduly s délkou 200 cm lze spojovat k sobě navzájem, nebo je nechat stát samostatně. Krátká montážní doba umožňuje rychlé rozložení nebo přemístění plotových polí.

Nohy a příčky jsou vyrobeny z ocelových profilů. Na hlíně zajišťují stabilitu široké podstavce s otvory pro ukotvení kolíky.

Reklamní bannery mohou být vyrobeny z PVC cca 440 g/m² nebo z polyesteru cca 220 g/m². Polyesterová verze může nést digitální potisk z obou stran. Bannery se připevňují k podstavcům stahovacími páskami. Během přepravy zůstává banner navinutý na profil, díky čemuž se nepoškodí a nepomačká.

Klíčové vlastnosti

MODULARITA
Základnu a přístavky lze libovolně spojovat a postavit pod libovolným úhlem. Plotová pole se mohou skládat z libovolného počtu modulů.
ODOLNÁ KONSTRUKCE
Příčky, nohy a základny jsou vyrobeny z práškově lakované oceli. Konstrukce je odolná vůči mechanickému poškození.
12 MĚSÍCŮ ZÁRUKA
Na konstrukci a banner se vztahuje záruka 12 měsíců.
JEDNODUCHÁ A SNADNÁ MONTÁŽ
Díky jednoduché konstrukci je montáž i demontáž nesmírně rychlá a může je provádět jedna osoba.

Technické údaje

Plotová pole
Reklamní plotové pole (základna + 2 přístavky s podstavci na měkký povrch)
výška 1 modulu100 cm
délka 1 modulu200 cm
nejdelší prvek200 cm
celková délka sady600 cm
hmotnost se 3 bannery33 kg

Barva opláštění

Bannery tiskneme digitálně, v závislosti na druhu textilie (PVC nebo polyester) je tištěna solventním, nebo sublimačním tiskem. Solventní tisk potažený speciálním laminem, který ho chrání před mechanickým poškozením (poškrábáními, prodřením apod.) a zvyšuje jeho odolnost vůči působení UV záření. Díky laminaci se PVC bannery také snadno čistí. Sublimační inkousty pronikají přímo do struktury polyesteru, díky čemuž je potisk téměř nezničitelný a velmi odolný vůči UV záření. Barvy jsou živější a kontury jasnější. Struktura polyesteru ovlivňuje náročnější údržbu této textilie. Složený banner lze vyhladit žehlením potištěné strany.
sublimation