Nůžkové stany mohou sloužit jako místo k výstavě propagačním materiálů firmy. Lehká, hliníková steláž způsobuje, že k jejich stavbě stačí dvě osoby. Nůžková konstrukce rozkládaná během necelých 60 sekund se vyplatí během krátkých událostí. V nabídce jsou dostupné 4 řady expresních stanů MITKO v 14. velikostních verzích: od stanů pro standardní použití až po produkty vytvořené s myšlenkou na častém a intenzivním používání a inovativní konstrukce se zabudovaným osvětlením LED, jež krášlí prestižní události.

Srovnávací tabulka

Nůžkové párty stany
model Octa Go Octa Optima Octa Pro Octa Pro LED
profil nohy
⌀ 43 mm

⌀ 48 mm

⌀ 54 mm

⌀ 54 mm
Systém Easy-Hold montáže příslušenství
upevnění stěn suchý zip suchý zip suchý zip suchý zip / zipy
záruka 3 roky 4 roky 5 let 5 let

Tabulka s rozměry

Nůžkové párty stany
Octa GoOcta OptimaOcta ProOcta Pro LED
1,5x1,5
2x2
2x3
2x4
2,5x2,5
2,5x5
3x3
3x4,5
3x6
4x4
4x6
4x8
5x5
6x6
Octa Go Octa Optima Octa Pro Octa Pro LED

PODÍVEJTE SE NA SVŮJ NŮŽKOVÝ STAN

Přemýšlíte, jak by mohl vypadat stan s logem vaší společnosti
Objednejte si bezplatný a nezávazný projekt stanu.
Nůžkové stany jsou nejoblíbenějším druhem obchodních stanů. Zpestřují události svou koloristikou, přitahují zrak návštěvníků. Jsou důležitým prvkem propagace značky nebo vybraného produktu a spolu s dalšími dodatky na události, jako jsou reklamní vlajky, rollupy nebo sedátka (sedací vaky, křesla, kostky), tvoří homogenní reklamní kampaň.

K výhodám expresních stanů patří mj.: snadná obsluha při rozkládání a skládání, solidní a lehká hliníková konstrukce, elegantní a odolná obšívka, která může být využita jako nosič reklamy. Expresní stany slouží převážně jako obchodně-služební stanoviště, místo pro obchodní setkání, informační místa atd. - v závislosti na potřebách a invence majitele. Dobře navržený obrázek změní potisk na stanu na dokonale fungující reklamu a samotný stan na nosič reklamy.

Nůžkové stany vyrábíme ve 4 verzích: Octa Go, Octa Optima, Octa Pro (stany s osmiúhelníkovými profily) a Octa Pro LED (stany se zabudovaným LED osvětlením). Všechny konstrukce mají regulaci výšky vstupu. Střecha a stěny jsou vyráběny ze silné. voděodolné polyesterové tkaniny. Všechny elementy stanu jsou baleny do speciálního krytu usnadňujícího jejich skladování a přepravu.