Nůžkové stany mohou sloužit jako místo k výstavě propagačním materiálů firmy. Lehká, hliníková steláž způsobuje, že k jejich stavbě stačí dvě osoby. Nůžková konstrukce rozkládaná během necelých 60 sekund se vyplatí během krátkých událostí. V nabídce jsou dostupné 4 řady expresních stanů MITKO v 16. velikostních verzích: od stanů pro standardní použití až po produkty vytvořené s myšlenkou na častém a intenzivním používání a inovativní konstrukce se zabudovaným osvětlením LED, jež krášlí prestižní události.

Srovnávací tabulka

Nůžkové párty stany
model Mitkotent Classic Mitkotent Premium Octa Pro Octa Pro LED
profil nohy
30 x 30 mm

40 × 40 mm

průměr 50 mm

průměr 50 mm
profil tyče
30 x 15 mm

30 × 15 mm

35 × 15 mm

35 × 15 mm
Systém Easy-Hold montáže příslušenství
upevnění stěn suchý zip zdrhovací zipy zdrhovací zipy zdrhovací zipy
upevnění stěn ke konstrukci pásky se suchým zipem pásky s plastovými průchodkami pásky s plastovými průchodkami pásky s plastovými průchodkami
záruka 3 roky 5 let 5 let 5 let

Tabulka s rozměry

Nůžkové párty stany
Mitkotent ClassicMitkotent PremiumOcta ProOcta Pro LED
1,5 x 1,5
2 x 2
2 x 3
2 x 4
2,5 x 2,5
2,5 x 5
3 x 3
3 x 4,5
3 x 6
3,5 x 3,5
3,5 x 5,25
4 x 4
4 x 6
4 x 8
5 x 5
6 x 6
Mitkotent Classic Mitkotent Premium Octa Pro Octa Pro LED

PODÍVEJTE SE NA SVŮJ NŮŽKOVÝ STAN

Přemýšlíte, jak by mohl vypadat stan s logem vaší společnosti
Objednejte si bezplatný a nezávazný projekt stanu.
Nůžkové stany jsou nejoblíbenějším druhem obchodních stanů. Zpestřují události svou koloristikou, přitahují zrak návštěvníků. Jsou důležitým prvkem propagace značky nebo vybraného produktu a spolu s dalšími dodatky na události, jako jsou reklamní vlajky, rollupy nebo sedátka (sedací vaky, křesla, kostky), tvoří homogenní reklamní kampaň.

K výhodám expresních stanů patří mj.: snadná obsluha při rozkládání a skládání, solidní a lehká hliníková konstrukce, elegantní a odolná obšívka, která může být využita jako nosič reklamy. Expresní stany slouží převážně jako obchodně-služební stanoviště, místo pro obchodní setkání, informační místa atd. - v závislosti na potřebách a invence majitele. Dobře navržený obrázek změní potisk na stanu na dokonale fungující reklamu a samotný stan na nosič reklamy.

Nůžkové stany vyrábíme ve 4 verzích: Miktotent Classic, Miktotent Premium, Octa Pro (stany s osmiúhelníkovými profily) a Octa Pro LED (stany se zabudovaným LED osvětlením). Všechny konstrukce mají regulaci výšky vstupu. Střecha a stěny jsou vyráběny ze silné. voděodolné polyesterové tkaniny. Všechny elementy stanu jsou baleny do speciálního krytu usnadňujícího jejich skladování a přepravu.