Jak objednat

Ve společnosti MITKO dbáme na to, aby byly objednávky realizovány včas. Rychlá příprava nabídky je možná, pokud si předtím, než nám zašlete poptávku, odpovíte na několik otázek.
1

Jakého druhu akce se hodláte zúčastnit a kdy se tato akce koná?

V závislosti na tom, jestli se účastníte automobilových závodů, reklamního veletrhu nebo potřebujete zastřešení prodejního místa, pro vás vybereme ty nejvhodnější a v daném odvětví nejvíce oblíbené reklamní nosiče.

2

Jak velká je plocha, na které budete naše reklamní nosiče používat?

Definování plochy nám umožní zvolit vhodnou velikost stanů a dalších doplňků.

3

Kolikrát ročně budete zakoupené reklamní nosiče používat?

V závislosti na tom, jak často budete používat reklamní nosiče, vám navrhneme vyšší řadu stanů Premium nebo ekonomickou řadu Classic.

4

Disponujete soubory nebo hotovou grafikou pro svůj stan?

Proces realizace objednávky proběhne rychleji, pokud máte k dispozici své grafické soubory. Požadavky na jejich formát, rozlišení atd. Vám zašleme mailem. Pokud dojde v zaslaných datech k úpravě, budete o tom informováni.

5

Kolik bočnic musí stan mít?

Stan je možné zakoupit s libovolným počtem bočnic. V souvislosti s tím je důležité, abyste věděli, kolik bočnic potřebujete pro svůj stánek.

6

Kolik osob bude stan rozkládat?

V závislosti na tom, kolik osob se zapojí do rozkládání vašeho stánku, doporučíme vhodný rozměr stanu. Rozměrnější stany vyžadují větší počet osob k rozložení s ohledem na jejich hmotnost a rozměry.

7

Jak budou reklamní nosiče přepravovány?

Tyto otázky je dobré promyslet si už na úplném začátku, protože se může ukázat, že stan velkých rozměrů, o který máte zájem, se jednoduše nevejde do vašeho auta.

8

Je povrch, na kterém budou reklamní nosiče stát, betonový nebo travnatý?

Odpověď na tuto otázku nám umožní vybrat příslušenství k vašim reklamním nosičům. Druh povrchu předurčuje způsob zajištění stanu před nárazy větru s pomocí lan nebo závaží, která představují doplňkové vybavení. Druh povrchu je také důležitý při výběru modelu stanů. V závislosti na potřebách můžete vybrat vyšší řadu stanů Premium nebo ekonomickou řadu Classic s užším profilem nohy.

Odpovězte si na otázky výše- usnadní nám to přípravu nabídky a urychlí proces realizace celé zakázky.