Jak objednat

Ve společnosti MITKO dbáme na to, aby byly objednávky realizovány včas. Rychlá příprava nabídky je možná, pokud si předtím, než nám zašlete poptávku, odpovíte na několik otázek.

 Průvodce nákupem
 Porovnejte si nás
 Konkurenční výhody
1

Jakého druhu akce se hodláte zúčastnit a kdy se tato akce koná?

V závislosti na tom, jestli se účastníte automobilových závodů, reklamního veletrhu nebo potřebujete zastřešení prodejního místa, pro vás vybereme ty nejvhodnější a v daném odvětví nejvíce oblíbené reklamní nosiče.

2

Jak velká je plocha, na které budete naše reklamní nosiče používat?

Definování plochy nám umožní zvolit vhodnou velikost stanů a dalších doplňků.

3

Kolikrát ročně budete zakoupené reklamní nosiče používat?

V závislosti na tom, jak často budete používat reklamní nosiče, vám navrhneme vyšší řadu stanů Premium nebo ekonomickou řadu Classic.

4

Disponujete soubory nebo hotovou grafikou pro svůj stan?

Proces realizace objednávky proběhne rychleji, pokud máte k dispozici své grafické soubory. Požadavky na jejich formát, rozlišení atd. Vám zašleme mailem. Pokud dojde v zaslaných datech k úpravě, budete o tom informováni.

5

Kolik bočnic musí stan mít?

Stan je možné zakoupit s libovolným počtem bočnic. V souvislosti s tím je důležité, abyste věděli, kolik bočnic potřebujete pro svůj stánek.

6

Kolik osob bude stan rozkládat?

V závislosti na tom, kolik osob se zapojí do rozkládání vašeho stánku, doporučíme vhodný rozměr stanu. Rozměrnější stany vyžadují větší počet osob k rozložení s ohledem na jejich hmotnost a rozměry.

7

Jak budou reklamní nosiče přepravovány?

Tyto otázky je dobré promyslet si už na úplném začátku, protože se může ukázat, že stan velkých rozměrů, o který máte zájem, se jednoduše nevejde do vašeho auta.

8

Je povrch, na kterém budou reklamní nosiče stát, betonový nebo travnatý?

Odpověď na tuto otázku nám umožní vybrat příslušenství k vašim reklamním nosičům. Druh povrchu předurčuje způsob zajištění stanu před nárazy větru s pomocí lan nebo závaží, která představují doplňkové vybavení. Druh povrchu je také důležitý při výběru modelu stanů. V závislosti na potřebách můžete vybrat vyšší řadu stanů Premium nebo ekonomickou řadu Classic s užším profilem nohy.

Odpovězte si na otázky výše- usnadní nám to přípravu nabídky a urychlí proces realizace celé zakázky.