Produkty MITKO jsou používány během různých prodejních, sportovních nebo kulturních akcí. K nejoblíbenějším stanům patří nůžkové stany Classic a Premium. K dispozici jsou doplňky jako: sedací vaky, slunečníky, reklamní vlajky a další.

Párty stany

Párty stany

Nůžkové

Nůžkové stany jsou nejoblíbenějším druhem párty stanů. Hlavními výhodami jsou snadná a rychlá montáž. Stabilní hliníková konstrukce neobsahuje žádné volné díly, nehrozí tak jejich ztráta. Další výhodou nůžkových stanů jsou malé přepravní rozměry a váha.
Párty stany

Jehlan Static

Jehlany jsou stany pro náročné zákazníky. Jejich hlavními výhodami jsou moderní vzhled a velká reklamní plocha. Opláštění stanů Jehlan je zhotoveno z vodotěsné, vůči otěru a rozedření odolné polyesterové textilie. Stěny se upevňují ke střeše pomoci zipů. Stany mohou mít libovolnou grafiku a to díky sublimačnímu potisku.
Párty stany

Reklamní stany Dome

Stan Dome je výrobek pro zákazníky, kteří dokáží ocenit originalitu a netuctová řešení. Stan je založen na půdorysu pětiúhelníku a má tvar kopule, což tento stan výrazně odlišuje od standardních zastřešení. Konstrukce stanu Dome je vyrobena z hliníkových profilů s průměrem 45 mm, které se k sobě snadno spojují. Správně ukotvený a zajištěný stan vydrží nápory větru dosahující rychlosti až 100 km/h a splňuje přísné nároky normy PN-EN 13782:2015-07.

Eventové doplňky

Eventové doplňky

Reklamní kostky

Kostki to praktyczny rodzaj pufów reklamowych. W zależności od potrzeb, kostki z nadrukiem mogą posłużyć jako siedzisko lub jako stolik.
Eventové doplňky

Reklamní slunečníky

Chronią przed słońcem i opadami deszczu, a ich poszycie to dobre miejsce na prezentację logotypu firmy. Parasole reklamowe to bardzo popularny i skuteczny nośnik reklamy, który dzięki aluminiowej konstrukcji cechuje się niezwykłą trwałością, a także łatwością w transporcie i montażu.
Eventové doplňky

Sedací vaky

Reklamní sedací vaky jsou praktické a zároveň pohodlné produkty. Pevná látka a možnost potisku celého povrchu činí ze sedacích vaků a kostek nenahraditelné reklamní nosiče, které umožňují vybavit prostory, jako jsou odpočívárny, čekárny, prodejny, ale také propagační místa pod širým nebem.
Eventové doplňky

Slunečníky 2019

Slunečník je produkt spojující propagační a užitnou funkci. Je to velice oblíbený a efektivní nosič reklamy, který se díky hliníkové konstrukci vyznačuje velkou stabilitou, snadno se přepravuje a instaluje.
Eventové doplňky

Vlajky

Reklamní vlajky jsou skvělý doplněk k našim stanům. Díky velké reklamní ploše a malým přepravním rozměrům představuje tento produkt ideální reklamní nosič.
Eventové doplňky

Roll up bannery

Malé rozměry, nízká hmotnost a velmi snadná montáž činí z Roll up banneru nejčastěji volený mobilní reklamní nosič. Banner skrytý v hliníkové kazetě se upíná na hliníkový stožár. Po prezentaci pak pružina umožňuje navinout banner zpět do kazety, což jej chrání během přepravy.
Eventové doplňky

Plotová pole

Płotki reklamowe to niezbędnik wszystkich zawodów sportowych, koncertów i innych dużych wydarzeń.
Eventové doplňky

Lehátka

Reklamní lehátko je produkt dokonale hodící se pro všechny relaxační zóny tzn. "chillzone". Individuální potisk na lehátkách poskytuje možnost přizpůsobení jejich vlastnosti na jakýkoliv typ akce.
Eventové doplňky

Křesla

Krzesła reklamowe i leżaki reklamowe to kompleksowe uzupełnienie strefy chillzone. Zadbaj o wszystkich swoich klientów i skompletuj siedziska z nadrukiem z różnych kategorii.
Eventové doplňky

Prezentační stěny

Prezentační stěna je efektivním reklamním nástrojem, který je charakteristický svojí spolehlivostí, snadnou obsluhou a mobilitou. Složení prezentační stěny zabere jen pár minut a celý systém se bez problémů vejde do kufru auta. Prezentační stěny se osvědčily na různých promo akcích, veletrzích, konferencích, ale i sportovních akcích.
Eventové doplňky

PVC BANNERY

PVC bannery představují jednoduchou a osvědčenou formu prezentace Vaší značky. V porovnání s ostatními výrobky v naší nabídce jde o nejekonomičtější reklamní nosič.

Nafukovací produkty

Nafukovací produkty

Stany Spider

Nafukovací stany Spider představují osvědčený produkt pro ty nejnáročnější zákazníky. Díky velké reklamní ploše a rozsáhlému interiér stanu je tento produkt skvělým řešením pro propagaci produktů a služeb. Největším stanem lze zastřešit plochu 78 m2, kdy užitná plocha činí 47 m2.
Nafukovací produkty

Brány

Nafukovací brány se skvěle hodí pro sportovní akce. Díky rozpětí více než 11 m mohou být použity také jako vstup na území veletržního stánku. Reklamní brány jsou dostupné ve 4 tvarech, z nichž každý se nabízí ve 2 velikostech. Díky velké reklamní ploše bran jsou potisky viditelné zdaleka a přitáhnou pozornost návštěvníků dané akce.

Pneumaticke produkty

Pneumaticke produkty

Stany

Nafukovací párty stany vyrábíme v lety osvědčeném provedení s integrovaným ventilátorem a od roku 2016 také v moderní pneumatické podobě párty stanu Falco, který si drží stálý tlak bez použití jakéhokoliv ventilátoru. Pneumatické párty stany Falco jsou excelentní alternativou ke klasickým nůžkovým stanům. Nízká váha a malé přepravní rozměry jsou další z řady výhod, které jako uživatel tohoto párty stanu oceníte.