Párty stany v jakékoliv své podobě představují nepostradatelnou součást většiny prezentací a to jak v exteriéru, tak interiéru. Ať už pro svoji akci vyberete párty stany ve formě nůžkových stanů, Jehlanů, nafukovacích stanů apod., vždy jimi skloubíte praktickou stránku v podobě rychlého zastřešení a velkou reklamní plochu pro prezentaci Vaší značky.

K zaujetí návštěvníků a případných zákazníků Vám jako přímý výrobce nabízíme možnost celoplošného digitálního potisku párty stanu, který dokáže i z rutinního nůžkového stanu vyčarovat atraktivní párty stan či prezentační zastřešení. K jeho realizaci Vám můžeme nabídnout párty stany od rozměru 2x2 m až po velké Jehlanové stany, které pokryjí plochu 270 m2.
Nůžkové stany Mitkotent jsou nejoblíbenější podobou párty stanu. Představují dokonalý produkt pro klienty, kteří hledají řešení pro rychlé a ekonomické zastřešení plochy. Na rozdíl od většiny konkurenčních párty stanů jsme plastové spoje konstrukce nahradili hliníkovými, což zlepšuje mechanickou odolnost celého párty stanu. Pro rok 2017 jsme do nabídky uvedli i nejodolnější podobu nůžkového párty stanu na českém a slovenském trhu v podobě stanů OCTA PRO s osmiúhelníkovým profilem o průměru 50 mm!
Jehlany jsou párty stany pro náročné zákazníky- jejich hlavními výhodami jsou moderní vzhled a velká reklamní plocha k potisku. Konstrukce Jehlanů vychází ze silných ocelových stožárů s průměrem 60 mm, k nimž je připnuta nepromokavá střecha párty stanu. Stožáry jsou usazeny v základnách ukotvených k podkladu. Vyměřovací nástroj párty stanu usnadňuje správné rozvrhnutí vzdálenosti mezi stožáry a rameny stanu. Jeden párty stan Jehlan umožňuje zastřešení až 270 m2 plochy! Jehlany jsou k dostání ve verzích Mini i Base a jejich průměr je 10 / 12 m.

Doporučené produkty

Octa Go

Octa Go

Stany základní řady Octa GO disponují pevným osmihranným profilem. Celý rám vč. spojek vyrábíme z hliníku, díky čemuž je stan pevný, lehký a nekoroduje. Tato základní řada je ideální pro nejžádanějším rozměr stanu 3x3 m.
Octa Optima

Octa Optima

V této střední řadě stanů s osmihranným profilem vyrábíme i největší stany o rozměru 6x6 m. Zároveň můžeme v řadě Octa OPTIMA nabídnout zvýšení vstupu až na 230 cm.
Octa Pro

Octa Pro

Nůžkové stany Octa Pro tvoří profesionální řadu zastřešení, která je nejodolnější vůči povětrnostním podmínkám. Všechny spoje konstrukce jsou vyrobeny z hliníku. Osmiúhelníkový hliníkový profil nohy s průřezem 50 mm se postará o to, že Vás i největší stany dokonale ochrání před deštěm i větrem.
Jehlan Static

Jehlan Static

Jehlany jsou stany pro náročné zákazníky. Jejich hlavními výhodami jsou moderní vzhled a velká reklamní plocha. Opláštění stanů Jehlan je zhotoveno z vodotěsné, vůči otěru a rozedření odolné polyesterové textilie. Stěny se upevňují ke střeše pomoci zipů. Stany mohou mít libovolnou grafiku a to díky sublimačnímu potisku.
Reklamní stany Dome

Reklamní stany Dome

Stan Dome je výrobek pro zákazníky, kteří dokáží ocenit originalitu a netuctová řešení. Stan je založen na půdorysu pětiúhelníku a má tvar kopule, což tento stan výrazně odlišuje od standardních zastřešení. Konstrukce stanu Dome je vyrobena z hliníkových profilů s průměrem 45 mm, které se k sobě snadno spojují. Správně ukotvený a zajištěný stan vydrží nápory větru dosahující rychlosti až 100 km/h a splňuje přísné nároky normy PN-EN 13782:2015-07.
Stany

Stany

Nafukovací párty stany vyrábíme v lety osvědčeném provedení s integrovaným ventilátorem a od roku 2016 také v moderní pneumatické podobě párty stanu Falco, který si drží stálý tlak bez použití jakéhokoliv ventilátoru. Pneumatické párty stany Falco jsou excelentní alternativou ke klasickým nůžkovým stanům. Nízká váha a malé přepravní rozměry jsou další z řady výhod, které jako uživatel tohoto párty stanu oceníte.

Doporučené příslušenství

Přepravní taška COMFORT
Vyrobena z pevné PES látky. Chrání střechu a konstrukce během přepravy. Dvě boční kapsy pojmou všechny prvky stanu.
Taška Comfort s vestavěnými koly na Octa stan
Zabudovaná kolečka a madlo výrazně usnadňují přepravu stanu. Obal se zipy vyrábíme z pevné a odolné látky.
Stojan na dávkovač
Namontujte stojan na nohu stanu a položte na něj jakýkoli dezinfekční prostředek na ruce.
Automatický dávkovač
Automatický dávkovač namontovaný na noze stanu umožňuje dezinfikovat ruce bez kontaktu.
GRYTO podstavec
Kulatý plastový podstavec k naplnění pískem, průměr 60 cm. Podstavec je určený ke slunečníkům Toledo.
SVARTO podstavec
Čtyřdílný plastový podstavec k naplnění pískem, rozměr setu 99x99 cm. Podstavec je určený ke slunečníkům Grenada a Valencia.
Příslušenství - závěsný organizér
Organizér uchycený ke konstrukci stanu. Praktické přihrádky. Kapsy na suchý zip. Po složení zabírá organizér málo místa.
Gumová závaží
Eko závaží pro stany, vyrobené z recyklované pryže. Mají profilované vstupy přizpůsobené nohám stanu a popruhy pro jejich montáž. Závaží lze stohovat.
Železné závaží
Váží 16 kg a jsou umístěny na patkách stanu. Pro větší stabilitu můžete umístit více závaží na sebe.
Zátěže pískové
O objemu 16 kg, jsou připojeny svisle k noze stanu pomocí suchých zipů.
Automatický dávkovač
Automatický dávkovač namontovaný na noze stanu umožňuje dezinfikovat ruce bez kontaktu.
GRYTO podstavec
Kulatý plastový podstavec k naplnění pískem, průměr 60 cm. Podstavec je určený ke slunečníkům Toledo.
SVARTO podstavec
Čtyřdílný plastový podstavec k naplnění pískem, rozměr setu 99x99 cm. Podstavec je určený ke slunečníkům Grenada a Valencia.
Příslušenství - závěsný organizér
Organizér uchycený ke konstrukci stanu. Praktické přihrádky. Kapsy na suchý zip. Po složení zabírá organizér málo místa.
Bezdrátové LED osvětlení
Voděodolné přenosné osvětlení (krytí IP68), úchyt pomocí suchých zipů, max. doba použití 77 hod (na nejnižší stupeň výkonu). Funkce: 3 stupně výkonu, záblesky, powerbanka k dobíjený mobilu apod. Baterie 10400mAh, doba potřebná k plnému nabití je 8 hod.
LED osvětlení
Dostupné se 1, 2 a 4 lampami. Bílé osvětlení. El. kabel o délce 5 m.
Podlaha
Složená z modulů 25x25 cm, vyrobená z tvrzeného PVC. Dostupná v barvách: šedá, zelená, červená, černá, modrá, bílá.
Nábytek
Stoly a židle jsou z oceli ošetřené práškovou barvou a z Polyethylenu.
Přepravní kolečka
Přepravní kolečka usnadňují manipulaci se složeným stanem. Doporučujeme především pro velké stany: 4x6, 4x8, 5x5 a 6x6 m. K rámu jsou připojené kolíky a magnety