Zaujměte během své akce netradiční reklamou v podobě celoplošně potištěných sloupů / totemů. Díky pneumatické technologii můžete sloup umístit na libovolném místě a to bez ohledu na přívod elektřiny- žádnou nepotřebuje.

Sloupy vyrábíme ve výškách od 2 do 4 metrů. Hlavním prvkem, který od sebe sloupy odlišuje je přitažlivost zvoleného designu- popusťte uzdu svojí fantazii (nebo grafikovi) a připravte originální reklamní prvek!

Klíčové vlastnosti

STÁLÝ TLAK, ŽÁDNÝ VENTILÁTOR
Hlavní výhodou pneumatických sloupů je jejich schopnost udržet si stálý tlak a to bez jakéhokoliv ventilátoru a přísunu elektřiny.
TICHÝ PROVOZ
Díky absenci ventilátoru je pneumatický sloup naprosto tichý.
SNADNÁ A RYCHLÁ STAVBA
Ať už využijete ruční, nebo el. pumpy, stavba je otázka několika málo minut a zvládne ji i naprostý nováček v oboru.
ATRAKTIVNÍ DESIGN
Pneumatické sloupy Vám vyrobíme v některé ze standardních barev, nebo v celoplošném potisku. Používáme sublimační tiskovou technologii.

Technické údaje

Sloupy
VýškaPrůměr
2,000,45
2,500,45
3,000,60
3,500,60
4,000,95

V sadě

Ruční pumpa
Ruční pumpa
Přepravní taška
Přepravní taška
Montážní sada
Montážní sada

Tkaniny a potisky

blackwhitegrayecruyelloworangereddark redbluestorm bluegreendark greensublimation
Ruční pumpa
Dvoufázová ruční pumpa s hliníkovým držákem a kovovým těsněním bránícím proniknutím písku a dalších nečistot do pístu. Pumpa pracuje během pohybu nahoru i dolůa má funkce pumpování a odsávání. Objem: 2 × 2 l. Max. tlak: 800 mbar (11,6 PSI). Rozměry: 11 × 22 × 45 cm.
Elektrická pumpa
Praktická elektrická pumpa malých rozměrů umožňující napumpování stanu Falco během pouhých 5 minut! Výkonnost: 1700 l/min. Max. tlak: 250 mbar (3,6 PSI). Výkon: 1000 W. Rozměry: 15 × 16 × 17 cm.