Pro montáž stačí 2 osoby

Pro montáž stačí 2 osoby

Konstrukce se rozkládá za 60 sekund

Konstrukce se rozkládá za 60 sekund

 Zabírá povrch 9 m²

Zabírá povrch 9 m²

Vejde se 27 osob

Vejde se 27 osob

Expresní nůžkové stany 3x3 pořídíte u všech řad stanů MITKO: Mitkotent Classic, Mitkotent Premium, Octa Pro a Octa Pro LED. Používají se jako tržní, obchodní i reklamní stany.

U všech párty stanů MITKO vás potěší pevná konstrukce (hliníková), jejíž součást tvoří také systém Easy-Hold. V řadě Mitkotent Premium se tento užitečný systém využívá také u nohou stanu. Umožňuje snadné uchycení příslušenství (světel, topení atp.).

Jednotlivé řady se liší tvarem a velikostí profilu nohy, rozměry konstrukce, záruční dobou, způsobem ukotvení stěny (stan Mitkotent Classic je na suchý zip, ostatní na zámky) i prvky upevnění stěn ke konstrukci.

Rozdíly můžete pozorovat také ve způsobu zvedání a spouštění konstrukcí a v jejich vybavení – uvnitř stožáru se nachází pružina (v řadě Octa Pro a Octa Pro LED), která zajišťuje dokonalé napnutí látky. Pouze řada Octa Pro LED má navíc vestavěné osvětlení.

PODÍVEJTE SE NA SVŮJ NŮŽKOVÝ STAN

Přemýšlíte, jak by mohl vypadat stan s logem vaší společnosti
Objednejte si bezplatný a nezávazný projekt stanu.

STANY DOSTUPNÉ VE VELIKOSTI 3x3 K DISPOZICI V ŘADĚ:

model Mitkotent Classic Mitkotent Premium Octa Go Octa Optima Octa Pro Octa Pro LED
profil nohy
30 x 30 mm

40 × 40 mm

∅ 40 mm

∅ 45 mm

∅ 50 mm

∅ 50 mm
systém montáže příslušenství Systém Easy-Hold - montáž přímo na konstrukci Systém Easy-Hold - montáž přímo na konstrukci Systém Easy-Hold - montáž přímo na konstrukci Systém Easy-Hold - montáž přímo na konstrukci Systém Easy-Hold - montáž přímo na konstrukci Systém Easy-Hold - montáž přímo na konstrukci
upevnění stěn suchý zip / zipy suchý zip / zipy suchý zip / zipy suchý zip / zipy suchý zip / zipy suchý zip / zipy
upevnění stěn ke konstrukci pásky se suchým zipem pásky s plastovými průchodkami pásky se suchým zipem pásky s plastovými průchodkami pásky s plastovými průchodkami pásky s plastovými průchodkami
záruka 3 roky 5 let 3 roky 4 roky 5 let 5 let
integrované LED osvětlení
cena dle množství od 11 000 Kč 12 500 Kč 12 000 Kč 13 500 Kč 14 500 Kč 19 500 Kč

Design potahu

K výrobě stanového opláštění používáme látku odolnou vůči mechanickému poškození. V nabídce máme také opláštění se sníženou hořlavostí.

Opláštění nůžkových stanů může mít libovolnou barvu a grafiku zhotovenou moderním sublimačním tiskem. Opláštění je také možné objednat ve 21 standardních barvách bez příplatku.
black
white
dark gray
warm gray
ecru
beige
brown
yellow
orange
fluor. orange
red
dark red
purple
violet
light blue
blue
navy blue
light green
green
dark green
camouflage
sublimation