Newsletter

Smluvní podmínky firmy MITKO s.r.o. pro službu „Newsletter“.

  1. Služba „Newsletter“ je poskytována elektronicky firmou MITKO s.r.o.
  2. Vaše osobní data jsou zpracována podle čl. 4 odst. 7 nařízení GDPR firmou MITKO s.r.o. se sídlem Jurečkova 643/20, Ostrava - 702 00, ČR (tel. +420 607 090 207, e-mail obchod@mitkoforevents.cz).
  3. Osobní data jsou zpracována a uložena za účelem poskytování služby „Newsletter“. Poskytnutí těchto dat (e-mailová adresa) je zcela dobrovolné a zároveň nezbytné pro přihlášení se k odběru novinek v rámci zmíněné služby. Příjemce této služby má právo na přístup a na případné úpravy poskytnutých osobních údajů.
  4. Podstatou služby „Newsletter“ je pravidelné elektronické zasílání novinek týkajících se zboží v nabídce společnosti, stejně jako zasílání dalších marketingových a obchodních zpráv.
  5. Tato služba je poskytována pouze příjemcům, kteří souhlasili s jejím využíváním a je poskytována zcela zdarma.
  6. K přihlášení odběru služby „Newsletter“ vyplní příjemce přihláškový formulář. Odběr služby začíná okamžikem zaslání této objednávky.
  7. Příjemce může odběr této služby kdykoliv zrušit a to kliknutím na odkaz označený „jednoduše se odhlašte“, který je součástí každé zprávy zaslané prostřednictvím služby „Newsletter“.
  8. Tento požadavek k odhlášení odběru služby je obratem potvrzen firmou MITKO s.r.o. prostřednictvím e-mailové zprávy zaslané na mail příjemce.
  9. Výše uvedené Smluvní podmínky jsou platné od 25.05.2018