20-06-2023

Komplexní prezentace na letních outdoor akcích

Komplexní prezentace na letních outdoor akcích

Stany a vlajky jsou základem při venkovních prezentacích. Stany zajišťují zastřešení a ochranu, zatímco vlajky lákají návštěvníky z velké dálky.

Stany MITKO - nový rozměr bezpečnosti.
Při výrobě našich produktů se řídíme zásadou, aby byly nejen atraktivní a efektivní, ale především odolné, spolehlivé a především bezpečné pro své uživatele. Naše stany jsou v souladu s evropskou normou EN-PN 13782:2015, která požaduje odolnost vůči větru až do 100 km/h. Bezpečnost při používání stanů můžete zvýšit ještě např. zátěžemi a odolným přepravním obalem. 
Jedním z hlavních bezpečnostních požadavků je opláštění se sníženou hořlavostí, které samozřejmě nechybí v naší nabídce a je v souladu s evropskými normami DIN 4102-B1 a EN 13501-1:2018.

Oboustranně potištěné vlajky.
Využijte možnost umístit na každou stranu vlajky jiné reklamní sdělení - reklamní vlajky s možností oboustranného potisku nabízíme ve variantě RIDER M.

Novinka v nabídce - reklamní pyramidy.
Stany a vlajky jsou základním stavebním kamenem Vaší prezentace, nicméně neustále pracujeme na vývoji nových produktů, které Vás odliší od konkurence.
Jedním z těchto produktů jsou i nové reklamní pyramidy, které vynikají svojí vysokou mobilitou a možností oboustranného potisku stran.

Potřebujete pomoci?
Kontaktujte nás!