Párty stany a eventové vybavení pro instituce a správu

Veřejné úřady, instituce a organizace si pro svou propagaci nejčastěji volí nůžkové stany Premium ve velikostech 3 × 3, 3 × 4,5 nebo 3 × 6 m. Jen firma Mitko disponuje statickými zkouškami, které potvrzují shodu těchto stanů s požadavky normy PN-EN 13782:2015-2007 a odolnost vůči nárazům větru až do 100 km/h. Zesílená hliníková konstrukce (profil 40 × 40 mm) a dvojitě impregnovaná látka střechy a stěn zaručují bezpečné používání dokonce i během nepříznivých povětrnostních podmínek. Na stanech zhotovujeme libovolné reklamní potisky.

Při pořádání masových akcí si naši zákazníci často vybírají velké stany Jehlan (s průměrem 10 nebo 12 m) ve verzích s 1 nebo se 2 stožáry. Pod stanem se může najednou schovat až několik desítek osob.

Doplňkem nabídky jsou slunečníky a Roll up bannery. Mezi doplňky se největšímu zájmu těší polobočnice s pulty, přepravní tašky Comfort, stoly a židle.
Nůžkové stany jsou v tomto odvětví nejoblíbenější formou prezentace během interiérových i venkovních akcí. Oddělení Městských policií po celé ČR nejčastěji volí stany vyšší řady Premium a to v rozměru 3x3, 3x4,5 nebo 3x6 m a s potiskem střešních límců.
Kromě nůžkových stanů lze zvolit také stany Jehlan a to především pro dlouhodobější akce s větším publikem. Obce a města si tuto formu zastřešení oblíbila pro zastřešení prostoru během různých slavností, kulturních akcí apod.

Doporučené produkty

Mitkotent Premium

Mitkotent Premium

Nůžkové stany řady Premium představují dokonalý produkt pro ty nejnáročnější zákazníky. Vyznačují se obrovskou odolností a širokým spektrem rozměrů. Všechny spoje jsou vyrobeny z hliníku. Zesílený profil nohy má průřez 40 x 40 mm díky tomu je stan více odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám.
Jehlan Static

Jehlan Static

Jehlany jsou stany pro náročné zákazníky. Jejich hlavními výhodami jsou moderní vzhled a velká reklamní plocha. Opláštění stanů Jehlan je zhotoveno z vodotěsné, vůči otěru a rozedření odolné polyesterové textilie. Stěny se upevňují ke střeše pomoci zipů. Stany mohou mít libovolnou grafiku a to díky sublimačnímu potisku.
Slunečníky

Slunečníky

Slunečník je produkt spojující propagační a užitnou funkci. Je to velice oblíbený a efektivní nosič reklamy, který se díky hliníkové konstrukci vyznačuje velkou stabilitou, snadno se přepravuje a instaluje.
Roll up bannery

Roll up bannery

Malé rozměry, nízká hmotnost a velmi snadná montáž činí z Roll up banneru nejčastěji volený mobilní reklamní nosič. Banner skrytý v hliníkové kazetě se upíná na hliníkový stožár. Po prezentaci pak pružina umožňuje navinout banner zpět do kazety, což jej chrání během přepravy.
Prezentační stěny

Prezentační stěny

Prezentační stěna je efektivním reklamním nástrojem, který je charakteristický svojí spolehlivostí, snadnou obsluhou a mobilitou. Složení prezentační stěny zabere jen pár minut a celý systém se bez problémů vejde do kufru auta. Prezentační stěny se osvědčily na různých promo akcích, veletrzích, konferencích, ale i sportovních akcích.
PVC BANNERY

PVC BANNERY

PVC bannery představují jednoduchou a osvědčenou formu prezentace Vaší značky. V porovnání s ostatními výrobky v naší nabídce jde o nejekonomičtější reklamní nosič.

Doporučené příslušenství

Přepravní taška COMFORT
Vyrobena z pevné PES látky. Chrání střechu a konstrukce během přepravy. Dvě boční kapsy pojmou všechny prvky stanu.
Železné závaží
Váží 16 kg a jsou umístěny na patkách stanu. Pro větší stabilitu můžete umístit více závaží na sebe.
Zátěže pískové
O objemu 16 kg, jsou připojeny svisle k noze stanu pomocí suchých zipů.
Přepravní kolečka
Přepravní kolečka usnadňují manipulaci se složeným stanem. K rámu jsou připojené kolíky a magnety.
Přenosné LED osvětlení
Voděodolné přenosné osvětlení (krytí IP68), úchyt pomocí suchých zipů, max. doba použití 77 hod (na nejnižší stupeň výkonu). Funkce: 3 stupně výkonu, záblesky, powerbanka k dobíjený mobilu apod. Baterie 10400mAh, doba potřebná k plnému nabití je 8 hod.
Prodejní pulty
Zátěž pultu může být až 30 kg! Stabilitu zaručují hliníkové držáky. Stolové desky připojíte v rohu, po akci ho uskladníte do pohodlné přepravní tašky.
Nábytek
Stoly a židle jsou z oceli ošetřené práškovou barvou a z Polyethylenu.
Přepravní kolečka
Přepravní kolečka usnadňují manipulaci se složeným stanem. K rámu jsou připojené kolíky a magnety.
Bezpečnostní sada
Zabezpečí stan do rychlosti větru až 100 km / h. Sada obsahuje: kotvy o délce 45 cm, kotvící lana, kladivo 4 kg, přípravek pro vytahování kotev.

Hodnocení

Rádi se na dodavatele MITKO opět obrátíme s poptávkou nůžkových stanů, které nám perfektně posloužily během outdoor akcí.

- Radnice Jestřebí
The tent, which MITKO has made for the needs of the Town and Commune of Górzno, presents itself very well. The MITKO company performed the service at a very high level. We are the first municipality in the Kujawsko-Pomorskie Province, which applied for and received funding from WFOŚIGW in Toruń for the purchase of a tent and umbrellas.

- Monika Tryniszewska-Skarżyńska, Miasto i Gmina Górzno