Párty stany a eventové vybavení pro sportovní události a závody

Stany Mitko jsou velmi častým hostem během sportovních událostí. Nejčastěji na ně narazíte během extrémních automobilových a cyklistických závodů. Sportovní týmy si vybírají nůžkové stany Premium. Organizátoři závodů preferují velké stany Jehlan. K oddělení servisních zón se používají reklamní plotová pole s bannery. Nezbytným doplňkem pak jsou reklamní vlajky a sedací vaky.

Stany řady Premium našly široké uplatnění v motoristických sportech. Díky zesílené konstrukci jsou odolnější vůči proměnlivým povětrnostním podmínkám. Pro servisování 2 aut doporučujeme velikosti 3x6 a 4x8 m. Stany Mitkotent se používají také jako odpočinkové zóny pro závodníky, místa pro opravy techniky nebo body měření času. Díky digitálnímu potisku lze na stanech umístit libovolné reklamní sdělení.

Stany Jehlan se ideálně hodí při organizování závodů nebo jako místa briefingu před závodem. Mohou rovněž tvořit zdravotnické zázemí pro záchranáře nebo posloužit jako polní nemocnice.
Spolupráce MITKO a RMF 4racing v sezóně 2012.
Stany Jehlan se osvědčily jako zázemí pro pořadatele závodů, či jako stanice první pomoci. Jehlany vyrábíme v průměru 10, nebo 12 m s možností rozšíření o další segmenty.

Doporučené produkty

Octa Go

Octa Go

Stany základní řady Octa GO disponují pevným osmihranným profilem. Celý rám vč. spojek vyrábíme z hliníku, díky čemuž je stan pevný, lehký a nekoroduje. Tato základní řada je ideální pro nejžádanějším rozměr stanu 3x3 m.
Octa Optima

Octa Optima

V této střední řadě stanů s osmihranným profilem vyrábíme i největší stany o rozměru 6x6 m. Zároveň můžeme v řadě Octa OPTIMA nabídnout zvýšení vstupu až na 230 cm.
Octa Pro

Octa Pro

Nůžkové stany Octa Pro tvoří profesionální řadu zastřešení, která je nejodolnější vůči povětrnostním podmínkám. Všechny spoje konstrukce jsou vyrobeny z hliníku. Osmiúhelníkový hliníkový profil nohy s průřezem 50 mm se postará o to, že Vás i největší stany dokonale ochrání před deštěm i větrem.
Jehlan Static

Jehlan Static

Jehlany jsou stany pro náročné zákazníky. Jejich hlavními výhodami jsou moderní vzhled a velká reklamní plocha. Opláštění stanů Jehlan je zhotoveno z vodotěsné, vůči otěru a rozedření odolné polyesterové textilie. Stěny se upevňují ke střeše pomoci zipů. Stany mohou mít libovolnou grafiku a to díky sublimačnímu potisku.
Vlajky

Vlajky

Reklamní vlajky jsou skvělý doplněk k našim stanům. Díky velké reklamní ploše a malým přepravním rozměrům představuje tento produkt ideální reklamní nosič.
Sedací vaky

Sedací vaky

Reklamní sedací vaky jsou praktické a zároveň pohodlné produkty. Pevná látka a možnost potisku celého povrchu činí ze sedacích vaků a kostek nenahraditelné reklamní nosiče, které umožňují vybavit prostory, jako jsou odpočívárny, čekárny, prodejny, ale také propagační místa pod širým nebem.
Prezentační stěny

Prezentační stěny

Prezentační stěna je efektivním reklamním nástrojem, který je charakteristický svojí spolehlivostí, snadnou obsluhou a mobilitou. Složení prezentační stěny zabere jen pár minut a celý systém se bez problémů vejde do kufru auta. Prezentační stěny se osvědčily na různých promo akcích, veletrzích, konferencích, ale i sportovních akcích.
PVC BANNERY

PVC BANNERY

PVC bannery představují jednoduchou a osvědčenou formu prezentace Vaší značky. V porovnání s ostatními výrobky v naší nabídce jde o nejekonomičtější reklamní nosič.

Doporučené příslušenství

Stojan na dávkovač
Namontujte stojan na nohu stanu a položte na něj jakýkoli dezinfekční prostředek na ruce.
Automatický dávkovač
Automatický dávkovač namontovaný na noze stanu umožňuje dezinfikovat ruce bez kontaktu.
GRYTO podstavec
Kulatý plastový podstavec k naplnění pískem, průměr 60 cm. Podstavec je určený ke slunečníkům Toledo.
SVARTO podstavec
Čtyřdílný plastový podstavec k naplnění pískem, rozměr setu 99x99 cm. Podstavec je určený ke slunečníkům Grenada a Valencia.
Příslušenství - závěsný organizér
Organizér uchycený ke konstrukci stanu. Praktické přihrádky. Kapsy na suchý zip. Po složení zabírá organizér málo místa.
Bezdrátové LED osvětlení
Voděodolné přenosné osvětlení (krytí IP68), úchyt pomocí suchých zipů, max. doba použití 77 hod (na nejnižší stupeň výkonu). Funkce: 3 stupně výkonu, záblesky, powerbanka k dobíjený mobilu apod. Baterie 10400mAh, doba potřebná k plnému nabití je 8 hod.
Zátěže pískové
O objemu 16 kg, jsou připojeny svisle k noze stanu pomocí suchých zipů.
LED osvětlení
Dostupné se 1, 2 a 4 lampami. Bílé osvětlení. El. kabel o délce 5 m.
Okap
Uchycený mezi volány stanů umožňuje odtok vody a zabraňuje jejímu hromadění pod stany.
Držák vlajek
Montážní sada s úchytem, která umožňuje připojit stožár vlajky k noze stanu.
Automatický dávkovač
Automatický dávkovač namontovaný na noze stanu umožňuje dezinfikovat ruce bez kontaktu.
GRYTO podstavec
Kulatý plastový podstavec k naplnění pískem, průměr 60 cm. Podstavec je určený ke slunečníkům Toledo.
SVARTO podstavec
Čtyřdílný plastový podstavec k naplnění pískem, rozměr setu 99x99 cm. Podstavec je určený ke slunečníkům Grenada a Valencia.
Příslušenství - závěsný organizér
Organizér uchycený ke konstrukci stanu. Praktické přihrádky. Kapsy na suchý zip. Po složení zabírá organizér málo místa.

Hodnocení

Bez vybavení od dodavatele MITKO si naši týmovou prezentaci dokáži představit už jen velice těžko. Na prezentační výrobky se potřebujeme spolehnout v jakémkoliv terénu i počasí, což ty od firmy MITKO beze zbytku splňují.

- Rafal Pluciennik, RMF 4RACING Team
Jako organizator zawodów sportowych serdecznie polecam produkty Mitko, oraz współpracę z tą firmą. Profesjonalna obsługa klienta oraz jakość produktów spowodowały, że nawet nie biorę pod uwagę innych firm produkujących eventowe nośniki reklamowe. Poza tym, produkty Mitko sprawdzają się również jako baza do budowy miasteczek sportowych podczas innych imprez, jako schronienie dla zawodników i ekip.

- Wiktor Zemanek, Manager Beskidia Downhill
Namiotów Mitko używamy podczas wszystkich organizowanych przez nas eventów. W ekspresowym tempie każdy pracownik poradzi sobie z ich rozłożeniem, a co najważniejsze twórcy pomyśleli o takich udogodnieniach jak możliwość zawieszenia oświetlenia czy sprężyna napinająca dach. Wykorzystywane przez nas namioty niejednokrotnie testowaliśmy w bardzo trudnych warunkach i trwała konstrukcja przetrwała wszystko (dosłownie)!

- Szymon Syrzistie, kierownik Joy Ride
Chciałabym podziękować Państwu - jako firmie, za wykazaną elastyczność. Zapewniam, że będę polecać Państwa firmę jako rzetelnego partnera biznesowego. W przypadku kolejnego zapotrzebowania na materiały reklamowe - na pewno będziecie Państwo firmą, z którą będę chciała współpracować.

- Anna Buczyńska, Marketing Manager, Zipp Skutery Sp. z o.o.