Párty stany a eventové vybavení pro obor výroby a zemědělství

Pro výrobní a zemědělské odvětví nabízíme nůžkové stany z řady Premium se zvýšenou odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Rozměry 3 × 3, 3 × 4,5 nebo 3 × 6 m splňují nároky normy PN-EN 13782:2015-2007 a mohou být používány při rychlosti větru v nárazech až od 28 m/s (100 km/h). Firmám, které hledají stan odlišující se svým tvarem od standardních zastřešení, doporučujeme reklamní stan Dome, který také splňuje nároky zmíněné normy a je také odolný vůči nárazům větru až do 100 km/h. Na každý stan lze realizovat reklamní potisk, který bude propagovat vaši značku nebo produkt.

Jako doplněk nabídky doporučujeme reklamní vlajky a sedací vaky s potiskem. Neodmyslitelným prvkem propagace jsou Roll up bannery, které lze rychle a snadno rozložit vedle nebo pod stanem.

K zajištění stanu doporučujeme speciální bezpečnostní sady a závaží. Jako doplněk mohou posloužit stoly, židle a LED osvětlení.
Nejžádanějším doplňkem stanů jsou reklamní vlajky, které nabízíme v několika tvarech i rozměrech. Využít můžete také Roll-up bannery umístěné uvnitř stanu.
K zabezpeční stanu využijte dodaných kolíků a případně stanového závaží (pískové, železné, vodní). Dála nabízíme skládací stoly a židle, LED osvětlení a další příslušenství.

Doporučené produkty

Mitkotent Premium

Mitkotent Premium

Nůžkové stany řady Premium představují dokonalý produkt pro ty nejnáročnější zákazníky. Vyznačují se obrovskou odolností a širokým spektrem rozměrů. Všechny spoje jsou vyrobeny z hliníku. Zesílený profil nohy má průřez 40 x 40 mm díky tomu je stan více odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám.
Reklamní stany Dome

Reklamní stany Dome

Stan Dome je výrobek pro zákazníky, kteří dokáží ocenit originalitu a netuctová řešení. Stan je založen na půdorysu pětiúhelníku a má tvar kopule, což tento stan výrazně odlišuje od standardních zastřešení. Konstrukce stanu Dome je vyrobena z hliníkových profilů s průměrem 45 mm, které se k sobě snadno spojují. Správně ukotvený a zajištěný stan vydrží nápory větru dosahující rychlosti až 100 km/h a splňuje přísné nároky normy PN-EN 13782:2015-07.
Sedací vaky

Sedací vaky

Reklamní sedací vaky jsou praktické a zároveň pohodlné produkty. Pevná látka a možnost potisku celého povrchu činí ze sedacích vaků a kostek nenahraditelné reklamní nosiče, které umožňují vybavit prostory, jako jsou odpočívárny, čekárny, prodejny, ale také propagační místa pod širým nebem.
Vlajky

Vlajky

Reklamní vlajky jsou skvělý doplněk k našim stanům. Díky velké reklamní ploše a malým přepravním rozměrům představuje tento produkt ideální reklamní nosič.
Roll up bannery

Roll up bannery

Malé rozměry, nízká hmotnost a velmi snadná montáž činí z Roll up banneru nejčastěji volený mobilní reklamní nosič. Banner skrytý v hliníkové kazetě se upíná na hliníkový stožár. Po prezentaci pak pružina umožňuje navinout banner zpět do kazety, což jej chrání během přepravy.
PVC BANNERY

PVC BANNERY

PVC bannery představují jednoduchou a osvědčenou formu prezentace Vaší značky. V porovnání s ostatními výrobky v naší nabídce jde o nejekonomičtější reklamní nosič.

Doporučené příslušenství

Přepravní taška COMFORT
Vyrobena z pevné PES látky. Chrání střechu a konstrukce během přepravy. Dvě boční kapsy pojmou všechny prvky stanu.
Taška Comfort s vestavěnými koly na Octa stan
Zabudovaná kolečka a madlo výrazně usnadňují přepravu stanu. Obal se zipy vyrábíme z pevné a odolné látky.
Stojan na dávkovač
Namontujte stojan na nohu stanu a položte na něj jakýkoli dezinfekční prostředek na ruce.
Automatický dávkovač
Automatický dávkovač namontovaný na noze stanu umožňuje dezinfikovat ruce bez kontaktu.
GRYTO podstavec
Kulatý plastový podstavec k naplnění pískem, průměr 60 cm. Podstavec je určený ke slunečníkům Toledo.
SVARTO podstavec
Čtyřdílný plastový podstavec k naplnění pískem, rozměr setu 99x99 cm. Podstavec je určený ke slunečníkům Grenada a Valencia.
Železné závaží
Váží 16 kg a jsou umístěny na patkách stanu. Pro větší stabilitu můžete umístit více závaží na sebe.
Zátěže pískové
O objemu 16 kg, jsou připojeny svisle k noze stanu pomocí suchých zipů.
Nábytek
Stoly a židle jsou z oceli ošetřené práškovou barvou a z Polyethylenu.
Stojan na dávkovač
Namontujte stojan na nohu stanu a položte na něj jakýkoli dezinfekční prostředek na ruce.
Automatický dávkovač
Automatický dávkovač namontovaný na noze stanu umožňuje dezinfikovat ruce bez kontaktu.
GRYTO podstavec
Kulatý plastový podstavec k naplnění pískem, průměr 60 cm. Podstavec je určený ke slunečníkům Toledo.
SVARTO podstavec
Čtyřdílný plastový podstavec k naplnění pískem, rozměr setu 99x99 cm. Podstavec je určený ke slunečníkům Grenada a Valencia.
Bezdrátové LED osvětlení
Voděodolné přenosné osvětlení (krytí IP68), úchyt pomocí suchých zipů, max. doba použití 77 hod (na nejnižší stupeň výkonu). Funkce: 3 stupně výkonu, záblesky, powerbanka k dobíjený mobilu apod. Baterie 10400mAh, doba potřebná k plnému nabití je 8 hod.
Přepravní kolečka
Přepravní kolečka usnadňují manipulaci se složeným stanem. Doporučujeme především pro velké stany: 4x6, 4x8, 5x5 a 6x6 m. K rámu jsou připojené kolíky a magnety
Bezpečnostní sada
Zabezpečí stan do rychlosti větru až 100 km / h. Sada obsahuje: kotvy o délce 45 cm, kotvící lana, kladivo 4 kg, přípravek pro vytahování kotev.
Držák vlajek
Montážní sada s úchytem, která umožňuje připojit stožár vlajky k noze stanu.

Hodnocení

Děkuji za spolupráci. Těší mě, že máme na dosah stále více a více profesionálních dodavatelů, jako je společnost MITKO.

- Bohuslav Makac, ZS hospodářské centrum