Párty stany a eventové vybavení pro obor výroby a zemědělství

Pro výrobní a zemědělské odvětví nabízíme nůžkové stany z řady Premium se zvýšenou odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Rozměry 3 × 3, 3 × 4,5 nebo 3 × 6 m splňují nároky normy PN-EN 13782:2015-2007 a mohou být používány při rychlosti větru v nárazech až od 28 m/s (100 km/h). Firmám, které hledají stan odlišující se svým tvarem od standardních zastřešení, doporučujeme reklamní stan Dome, který také splňuje nároky zmíněné normy a je také odolný vůči nárazům větru až do 100 km/h. Na každý stan lze realizovat reklamní potisk, který bude propagovat vaši značku nebo produkt.

Jako doplněk nabídky doporučujeme reklamní vlajky a sedací vaky s potiskem. Neodmyslitelným prvkem propagace jsou Roll up bannery, které lze rychle a snadno rozložit vedle nebo pod stanem.

K zajištění stanu doporučujeme speciální bezpečnostní sady a závaží. Jako doplněk mohou posloužit stoly, židle a LED osvětlení.
Nejžádanějším doplňkem stanů jsou reklamní vlajky, které nabízíme v několika tvarech i rozměrech. Využít můžete také Roll-up bannery umístěné uvnitř stanu.
K zabezpeční stanu využijte dodaných kolíků a případně stanového závaží (pískové, železné, vodní). Dála nabízíme skládací stoly a židle, LED osvětlení a další příslušenství.

Doporučené produkty

Mitkotent Premium

Mitkotent Premium

Nůžkové stany řady Premium představují dokonalý produkt pro ty nejnáročnější zákazníky. Vyznačují se obrovskou odolností a širokým spektrem rozměrů. Všechny spoje jsou vyrobeny z hliníku. Zesílený profil nohy má průřez 40 x 40 mm díky tomu je stan více odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám.
Reklamní stany Dome

Reklamní stany Dome

Stan Dome je výrobek pro zákazníky, kteří dokáží ocenit originalitu a netuctová řešení. Stan je založen na půdorysu pětiúhelníku a má tvar kopule, což tento stan výrazně odlišuje od standardních zastřešení. Konstrukce stanu Dome je vyrobena z hliníkových profilů s průměrem 45 mm, které se k sobě snadno spojují. Správně ukotvený a zajištěný stan vydrží nápory větru dosahující rychlosti až 100 km/h a splňuje přísné nároky normy PN-EN 13782:2015-07.
Sedací vaky

Sedací vaky

Reklamní sedací vaky jsou praktické a zároveň pohodlné produkty. Pevná látka a možnost potisku celého povrchu činí ze sedacích vaků a kostek nenahraditelné reklamní nosiče, které umožňují vybavit prostory, jako jsou odpočívárny, čekárny, prodejny, ale také propagační místa pod širým nebem.
Vlajky

Vlajky

Reklamní vlajky jsou skvělý doplněk k našim stanům. Díky velké reklamní ploše a malým přepravním rozměrům představuje tento produkt ideální reklamní nosič.
Roll up bannery

Roll up bannery

Malé rozměry, nízká hmotnost a velmi snadná montáž činí z Roll up banneru nejčastěji volený mobilní reklamní nosič. Banner skrytý v hliníkové kazetě se upíná na hliníkový stožár. Po prezentaci pak pružina umožňuje navinout banner zpět do kazety, což jej chrání během přepravy.
PVC BANNERY

PVC BANNERY

PVC bannery představují jednoduchou a osvědčenou formu prezentace Vaší značky. V porovnání s ostatními výrobky v naší nabídce jde o nejekonomičtější reklamní nosič.

Doporučené příslušenství

Přepravní taška COMFORT
Vyrobena z pevné PES látky. Chrání střechu a konstrukce během přepravy. Dvě boční kapsy pojmou všechny prvky stanu.
Taška Comfort s vestavěnými koly na Octa stan
Zabudovaná kolečka a madlo výrazně usnadňují přepravu stanu. Obal se zipy vyrábíme z pevné a odolné látky.
Stojan na dávkovač
Namontujte stojan na nohu stanu a položte na něj jakýkoli dezinfekční prostředek na ruce.
Automatický dávkovač
Automatický dávkovač namontovaný na noze stanu umožňuje dezinfikovat ruce bez kontaktu.
Železné závaží
Váží 16 kg a jsou umístěny na patkách stanu. Pro větší stabilitu můžete umístit více závaží na sebe.
Zátěže pískové
O objemu 16 kg, jsou připojeny svisle k noze stanu pomocí suchých zipů.
Nábytek
Stoly a židle jsou z oceli ošetřené práškovou barvou a z Polyethylenu.
Stojan na dávkovač
Namontujte stojan na nohu stanu a položte na něj jakýkoli dezinfekční prostředek na ruce.
Automatický dávkovač
Automatický dávkovač namontovaný na noze stanu umožňuje dezinfikovat ruce bez kontaktu.
Bezdrátové LED osvětlení
Voděodolné přenosné osvětlení (krytí IP68), úchyt pomocí suchých zipů, max. doba použití 77 hod (na nejnižší stupeň výkonu). Funkce: 3 stupně výkonu, záblesky, powerbanka k dobíjený mobilu apod. Baterie 10400mAh, doba potřebná k plnému nabití je 8 hod.
Přepravní kolečka
Přepravní kolečka usnadňují manipulaci se složeným stanem. Doporučujeme především pro velké stany: 4x6, 4x8, 5x5 a 6x6 m. K rámu jsou připojené kolíky a magnety
Bezpečnostní sada
Zabezpečí stan do rychlosti větru až 100 km / h. Sada obsahuje: kotvy o délce 45 cm, kotvící lana, kladivo 4 kg, přípravek pro vytahování kotev.
Držák vlajek
Montážní sada s úchytem, která umožňuje připojit stožár vlajky k noze stanu.

Hodnocení

Děkuji za spolupráci. Těší mě, že máme na dosah stále více a více profesionálních dodavatelů, jako je společnost MITKO.

- Bohuslav Makac, ZS hospodářské centrum