Zastřešená mobilní místa první lékařské pomoci jsou nezbytnou součástí všech festivalů, větších sportovních soutěží nebo kulturních akcí. V dnešní době tvoří také „třídící body” nemocnic a separované prostory pro lékařské testy v terénu. Orientační vlajky uchycené na stanech, nebo v jejich okolí, pak upozorňují na umístění těchto lékařských zón.

V rámci velkých výrobních a prodejních podniků se tyto stany používají k vytvoření dezinfekčních zón pro zaměstnance a zákazníky. Záchranné složky používají tyto stany, vlajky a plotová pole k vytvoření jednotlivých izolovaných zón, venkovních pohotovostních prostor nebo i polních nemocnic.
Ochrana proti nepříznivým venkovním podmínkám

Ochrana proti nepříznivým venkovním podmínkám

Snadno čistitelné a dezinfikovatelné materiály

Snadno čistitelné a dezinfikovatelné materiály

Malé přepravní rozměry a váha

Malé přepravní rozměry a váha

Rychlé dodání objednávek

Rychlé dodání objednávek

ZOBRAZIT VAŠI MOBILNÍ LÉKAŘSKOU ZÓNU

Kontaktujte ná pro bezplatný a nezávazný grafický projekt.

VENKOVNÍ KONTROLNÍ BODY

Zastřešené lékařské oblasti zajišťují prevenzi a případnou první pomoc během hromadných akcí, jako jsou velké koncerty, festivaly nebo sportovní akce. Výše uvedené stany také slouží jako dezinfekční prostory pro zákazníky i zaměstnance.

Mobilní zdravotnická místa využívají i nemocnice, které pod jejich střechou vytvářejí venkovní přijímací místnosti nebo izolační zóny potenciálních pacientů. Během infekčního ohrožení se lékařské stany používají také k testování osob, což umožňuje oddělení potenciálně nemocných pacientů od zdravých. Nemocnice stany dýle využívajíc jako dekontaminační prostory pro zdravotnický personál.