02-03-2022

RESIN potisk nově v MITKO nabídce!

RESIN potisk nově v MITKO nabídce!

Restaurační zahrádky a venkovní akce jsou často vybaveny potištěnými slunečníky a reklamními lehátky. Oba výrobky poskytují hostům pohodlí a zároveň představují efektivní reklamní nástroj. Bohužel vlivem vystavení UV záření dochází k přirozenému blednutí barev potisku, který se postupem času stává méně a méně výrazný.

RESIN potisk nově v MITKO nabídce!

Představujeme novou tiskovou technologii v naší nabídce, díky které zůstane design a především barvy potisku déle syté a svěží. Tisková technologie RESIN je založena na využití syntetické pryskyřice s živou repredoukcí barev a nejvyšší UV odolností. Vlastními testy jsme prokázali, že potištěné opláštění si zachovalo původní barvy i po 90 dnech nepřetržitého vystavení přímému slunečnímu záření.

Nové rozměry reklamních slunečníků

Zavedení nové tiskové technologie není jedinou novinkou! Nově naše nabídka slunečníků obsahuje 3 nové rozměry: 2x2, 2,5x2,5 a 3x3 m. Tyto rozměrové varianty slunečníků byly zařazeny do nabídky s ohledem na zákazníky, kteří hledají slunečníky pro menší prostory. Jejich kompaktní rozměry a nízká váha (přibližně 8-10 kg dle varianty slunečníku) činí tyto slunečníky vysoce mobilní a komfortní k užívání.

Potřebujete pomoc s výběrem?

Napište nám nebo zavolejte!