11-04-2022

Startujeme OCTA sezónu!

Startujeme OCTA sezónu!

Odolnost oktagonální konstrukce

Všechny nůžkové stany MITKO jsou momentálně vybaveny nohami s oktagonálním / osmihranným hliníkovým profilem. Díky tomu jsou stany extrémně stabilní a odolávají poryvům větru až do 50 km/ h (až do 100 km/h při použití bezpečnostního kotvení u vybraných rozměrů). Zároveň jsme sjednotili střihy opláštění, které tak můžete použít napříč všemi řadami nůžkových stanů OCTA.

Zavedení těchto novinek se nijak nedotýká dosavadních zákazníků - nadále garantujeme skladové zásoby náhradních dílů i pro starší řady nůžkových stanů MITKO.

 

Příslušenství pro nůžkové stany

Příslušenství nůžkových stanů MITKO zahrnuje například markýzu před stan, přepravní obaly, stojany pro letáky, dávkovače desinfekce a další.

 

Potřebujete, aby Váš stan vyčníval z řady?

Pokud chcete, aby byl Váš stan viditelný z velké dálky, objednejte k němu reklamní vlajky, které se uchytí přímo na stanovou konstrukci a díky tomu budou výrazně vyčnívat nad vlajkami na zemi. Vlajky můžete objednat ve 3 modelech - Rider, Hussar a Flyer, 4 rozměrových variantách a různých formách zakončení spodní strany vlajky (platí pro Rider a Hussar).

 

Potřebujete poradit s výběrem vlajek?
Napište nebo volejte!