Párty stany a eventové vybavení pro reklamní odvětví

Nejdůležitější funkcí reklamních nosičů vyráběných ve firmě Mitko je jejich reklamní funkce. Libovolné potisky propagují značku, informují zákazníky o produktové nabídce nebo o aktuální propagační akci. Nejčastěji volenými nosiči v oboru jsou nůžkové stany, vlajky a reklamní sedací vaky. Právě díky těmto reklamním nosičům naši zákazníci zaznamenávají největší prodejní a marketingové úspěchy.

Ze stanů si zákazníci nejčastěji vybírají nůžkové stany ve velikostech 3 × 3, 3 × 4,5 a 3 x 6 m, velké stany Jehlan s průměrem 10 a 12 m a pneumatické stany Falco. Novinkou v nabídce je kopulovitý stan Dome, který bere útokem trh s reklamními stany. Všechny stany tiskneme digitálně.

Reklamní vlajky a sedacá vajy s potiskem jsou ideální reklamní doplněk. K aranžování odpočinkových zón nebo mobilních propagačních míst doporučujeme reklamní slunečníky. Naše Roll up bannery mohou dokonale doplnit reklamní stánek.
V reklamním odvětví se nejvíce uplatňují nůžkové stany v rozměru 3x3, 3x4,5 a 3x6 m. Dále jsou pak oblíbenou formou zastřešení a reklamy stany Jehlan o průměru 10, nebo 12 m. Nejvíce elegantní jsou pak VIP stany Dome se svým atraktivním hvězdicovým tvarem. Všechny stany nabízíme s možností celoplošného sublimačního potisku.
Reklamní vlajky a sedací vaky s celoplošným potiskem jsou ideálním doplňkem reklamních stanů. Zajímavou formou prezentace jsou také reklamní slunečníky, které nabízíme v několika zajímavých tvarech.

Doporučené produkty

Mitkotent Classic

Mitkotent Classic

Nůžkové stany Mitkotent Classic představují dokonalý produkt pro klienty, kteří hledají řešení pro rychlé a ekonomické zastřešení plochy. Na rozdíl od konkurence byly plastové spoje konstrukce nahrazeny hliníkovými, což zlepšuje mechanickou odolnost celého stanu.
Mitkotent Premium

Mitkotent Premium

Nůžkové stany řady Premium představují dokonalý produkt pro ty nejnáročnější zákazníky. Vyznačují se obrovskou odolností a širokým spektrem rozměrů. Všechny spoje jsou vyrobeny z hliníku. Zesílený profil nohy má průřez 40 x 40 mm díky tomu je stan více odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám.
Jehlan Static

Jehlan Static

Jehlany jsou stany pro náročné zákazníky. Jejich hlavními výhodami jsou moderní vzhled a velká reklamní plocha. Opláštění stanů Jehlan je zhotoveno z vodotěsné, vůči otěru a rozedření odolné polyesterové textilie. Stěny se upevňují ke střeše pomoci zipů. Stany mohou mít libovolnou grafiku a to díky sublimačnímu potisku.
Reklamní stany Dome

Reklamní stany Dome

Stan Dome je výrobek pro zákazníky, kteří dokáží ocenit originalitu a netuctová řešení. Stan je založen na půdorysu pětiúhelníku a má tvar kopule, což tento stan výrazně odlišuje od standardních zastřešení. Konstrukce stanu Dome je vyrobena z hliníkových profilů s průměrem 45 mm, které se k sobě snadno spojují. Správně ukotvený a zajištěný stan vydrží nápory větru dosahující rychlosti až 100 km/h a splňuje přísné nároky normy PN-EN 13782:2015-07.
Sedací vaky

Sedací vaky

Reklamní sedací vaky jsou praktické a zároveň pohodlné produkty. Pevná látka a možnost potisku celého povrchu činí ze sedacích vaků a kostek nenahraditelné reklamní nosiče, které umožňují vybavit prostory, jako jsou odpočívárny, čekárny, prodejny, ale také propagační místa pod širým nebem.
Slunečníky

Slunečníky

Slunečník je produkt spojující propagační a užitnou funkci. Je to velice oblíbený a efektivní nosič reklamy, který se díky hliníkové konstrukci vyznačuje velkou stabilitou, snadno se přepravuje a instaluje.
Vlajky

Vlajky

Reklamní vlajky jsou skvělý doplněk k našim stanům. Díky velké reklamní ploše a malým přepravním rozměrům představuje tento produkt ideální reklamní nosič.
Roll up bannery

Roll up bannery

Malé rozměry, nízká hmotnost a velmi snadná montáž činí z Roll up banneru nejčastěji volený mobilní reklamní nosič. Banner skrytý v hliníkové kazetě se upíná na hliníkový stožár. Po prezentaci pak pružina umožňuje navinout banner zpět do kazety, což jej chrání během přepravy.
Plotová pole

Plotová pole

Plotová pole se ideálně hodí k vyznačení či oddělení daného prostoru. Digitálně potištěné bannery dodávají plotovým polím reklamní funkci. Produkt ocení sportovní týmy pro vyznačení servisní zóny, zóny pořadatelů, pro vyznačení míst obzvláště atraktivních pro účastníky akce apod.
Prezentační stěny

Prezentační stěny

Prezentační stěna je efektivním reklamním nástrojem, který je charakteristický svojí spolehlivostí, snadnou obsluhou a mobilitou. Složení prezentační stěny zabere jen pár minut a celý systém se bez problémů vejde do kufru auta. Prezentační stěny se osvědčily na různých promo akcích, veletrzích, konferencích, ale i sportovních akcích.
PVC BANNERY

PVC BANNERY

PVC bannery představují jednoduchou a osvědčenou formu prezentace Vaší značky. V porovnání s ostatními výrobky v naší nabídce jde o nejekonomičtější reklamní nosič.

Doporučené příslušenství

Zátěže pískové
O objemu 16 kg, jsou připojeny svisle k noze stanu pomocí suchých zipů.
Prodejní pulty
Zátěž pultu může být až 30 kg! Stabilitu zaručují hliníkové držáky. Stolové desky připojíte v rohu, po akci ho uskladníte do pohodlné přepravní tašky.
Podlaha
Složená z modulů 25x25 cm, vyrobená z tvrzeného PVC. Dostupná v barvách: šedá, zelená, červená, černá, modrá, bílá.
Přepravní kolečka
Přepravní kolečka usnadňují manipulaci se složeným stanem. K rámu jsou připojené kolíky a magnety.
Přenosné LED osvětlení
Voděodolné přenosné osvětlení (krytí IP68), úchyt pomocí suchých zipů, max. doba použití 77 hod (na nejnižší stupeň výkonu). Funkce: 3 stupně výkonu, záblesky, powerbanka k dobíjený mobilu apod. Baterie 10400mAh, doba potřebná k plnému nabití je 8 hod.
LED osvětlení
Dostupné se 1, 2 a 4 lampami. Bílé osvětlení. El. kabel o délce 5 m.
Nábytek
Stoly a židle jsou z oceli ošetřené práškovou barvou a z Polyethylenu.
Přepravní kolečka
Přepravní kolečka usnadňují manipulaci se složeným stanem. K rámu jsou připojené kolíky a magnety.
Přístřešek
Dodatečná reklamní plocha stanu a především ochrana klientů stojících bezprostředně před stanem

Hodnocení

Firmu MITKO doporučuji jako spolehlivého a profesionálního dodavatele eventového vybavení.

- Přemyslav Rezmer, Maann 66