Originální eventové doplňky na firemní akci

Originální eventové doplňky na firemní akci

Chcete na firemní akci skutečně zazářit? Pak vsaďte na originální formu propagace a zvolte eventové doplňky s logem vaší firmy, které jen tak někdo nemá. Klienti to zajisté ocení a díky neotřelému nápadu se jim vryjete do paměti. Přinášíme vám několik nápadů, jak ozvláštnit každou firemní akci. Můžete jimi navíc jednoduše doplnit tradiční reklamní produkty, jako jsou roll-up bannery či PVC reklamní plachty a vrýt se tak do mysli potenciálních zákazníků a klientů o to více.

Račte se posadit

Čím dál větší oblibě se těší reklamní sedací vaky, které si můžete nechat potisknout firemním logem. Jsou vděčným společníkem zejména na větších akcích, kde se do nich člověk rád uvelebí, nicméně se výborně hodí i na soukromější akce, kdy nabízí skvělou alternativu k židlím či barovým stoličkám. Při jejich výběru dbejte zejména na jejich výplň. Měly by obsahovat polystyrenové kuličky, nikoliv polyesterovou drť nabízenou u levnějších výrobků. Nejenže se rychle zničí, ale ani vaše záda vám nijak zvlášť nepoděkují, když se do nich usadíte.
Další možností jsou reklamní křesílka. Textilní části křesla můžete využít k potisku zajímavou grafikou či firemním logem. Díky sublimační metodě tisku je možná aplikace jakkoliv složitého designu s věrným podáním barev. Křesílka, připomínající svým designem skládací židli režiséra, jsou oblíbenou variantou především na venkovní akce, kdy člověk potřebuje na chvíli spočinout a ulevit unaveným nohám.
Raději byste se natáhli? V tom případě zvolte reklamní lehátka, která jsou nejpohodlnějším reklamním nosičem s možností libovolného potisku. Lehátka v sobě spojují užitnou a reklamní funkci. Vyznačují se nízkou hmotností, malými přepravními rozměry a jednoduchým rozložením bez nářadí. Zároveň je možné potah vyměnit bez nutnosti použití nářadí. Naše lehátka nabízí zesílenou odolnost, nosnost až do 110 kg a zároveň mají patentované zabezpečení proti samovolnému složení. Nastavitelný sklon lehátka zároveň zajišťuje jeho komfortní užívání.

Na co myslet?

V prvé řadě je důležité, aby reklamní nosič působil profesionálně co se obsahu i grafiky týče. Zároveň nesmí být příliš vtíravý. Zajímavým designem a zvolením originálního potisku má větší šanci pobavit a vyvolat zvědavost, čímž se snadněji vryje lidem do paměti.
Vsaďte na jednoduchost – nepřehlcujte reklamní doplňky podrobnými výčty, stačí zmínit tu nejdůležitější myšlenku a podpořit ji zajímavým nápadem a grafickým zpracováním. Někdy i jednoduché logo udělá na zajímavém podkladu tu největší parádu.

Pokud byste si rádi udělali jasnější představu, jak bude daný doplněk v reálu vypadat, ozvěte se nám a my vám rádi zdarma zpracujeme návrh projektu. Pomůžeme vám vybrat eventové doplňky, které vaši akci správně oživí.

  • Myslíte, že s nástupem sychravého počasí akcím venku odzvonilo? Ani nápad! S tím správným vybavením může být vaše zimní událost skutečně nezapomenutelným zážitkem. Při výběru vhodného stanu je potřeba myslet na několik věcí a to především na pevnost konstrukce, možnosti opláštění a zároveň svítící techniku, jelikož zimní měsíce jsou nechvalně proslulé tím, že se venku rychle zešeří a vy tak svým hostům musíte zajistit i vhodné osvětlení.

Stabilní konstrukce a systém Easy-Hold

Před nepřízní počasí vás ochrání kvalitně provedená a stabilní konstrukce. Neuděláte chybu, když vsadíte na klasiku Mitkotent Classic, která disponuje příčně zesílenými nůžkovými profily, díky čemuž jsou stany vysoce odolné. Mitkotent Classic vydrží nápor větru až do 50 km/h a Mitkotent Premium až do 100 km/h, přičemž ho lze vybavit i bezpečnostním závažím.

Tato řada navíc disponuje systémem Easy-Hold, který umožňuje připojení dodatečných prvků. Přímo ke konstrukci tak lze upevnit vytápění nebo osvětlení, takže se vaši hosté budou moci bavit až do večerních hodin a zároveň budou chráněni před zimou venku. Pokud nechcete pořizovat každý komponent zvlášť, můžete si též vybrat variantu nůžkového stanu Octa Pro LED, v níž je osvětlení již předem zabudované. Ve všech variantách je montáž snadná a každý si s ní rychle poradí.

Odolné opláštění vás uchrání od zimy

  • Materiál opláštění vás uchrání i od plískanice – bočnice i střechu tvoří voděodolná polyesterová textilie s dvojitou impregnací. Nemusíte se tedy obávat, že by vám hosté či občerstvení zmoklo.
    Díky silným a odolným bočnicím a opláštění nebude do stanu foukat chladný vzduch, a pokud zvolíte i vnitřní vytápění, bude ve stanu i krásně teplo. Nůžkové stany můžete vybavit různými typy bočnic – plnými, polovičními či s okny. Výjimkou není ani vchod na suchý zip.

Svou roli hraje i estetika

  • Na barvě a stylu záleží! Pokud pořádáte tematický večírek či pouze chcete, aby byla výzdoba sladěna do určité barvy, rozhodně byste tomuto požadavku měli podrobit i opláštění stanu. U nás si můžete vybrat z dvaceti základních odstínů tkanin, je ale samozřejmě také možné zvolit si i vlastní barvy a vzory, přičemž opláštění je potiskováno za pomocí sítotisku a digitálního potisku.


    Stále si nevíte rady s výběrem či byste chtěli získat jasnější představu, jak bude stan na akci vypadat? Ozvěte se nám a my vám zdarma vypracujeme návrh projektu. Rádi vám pomůžeme vybrat stan, který se na vaši akci bude nejlépe hodit.


Byl tento článek užitečný?

Ohodnoťte jej pomocí hvězd.

Průměrné hodnocení: 5/5. Počet hodnocení: 1